Prywatny Akademik

1Willa miejska, w której mieści się prywatny akademik, to uroczy pofabrykancki pałacyk, ulokowany w pobliżu miasteczka studenckiego (Lumumbowa) i niedaleko ścisłego centrum Łodzi, przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 63.
Budynek był wzniesiony na początku XX wieku i został wpisany do Rejestru Zabytków. Znajdują się w nim pokoje jedno, dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe – łącznie dostępnych jest 50 miejsc. Możliwy jest wynajem pojedynczych noclegów. Na terenie akademika znajduje się bezpłatny parking zamknięty. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się siedziby wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego i Medycznego oraz kilku uczelni prywatnych, a także liczne przystanki tramwajowe i autobusowe.

Wyposażenie pokoju

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, stół i krzesła oraz szafę, a część także w telewizory z tv kablową. Dostępne są pokoje z wspólnymi (na korytarzu) łazienkami. Kuchnie znajdują się w pobliżu i są zaopatrzone w kuchenkę gazową, piekarnik i lodówkę. Do dyspozycji lokatorów są także pralnia i suszarnia.

Galeria

Cennik:

Pokój Cena za miesiąc
jednoosobowy 800 zł
dwuosobowy 650 zł
trzyosobowy 450 zł
czteroosobowy 350 zł
pięcioosobowy 300 zł

Internet –  512 kB/s bezpłatnie (wyższa prędkość dostępna za dodatkową opłatą)

Uwagi dodatkowe

Za utrzymanie porządku w pokojach i na wspólnych przestrzeniach (kuchnie i łazienki) odpowiadają lokatorzy. Umowy wynajmu zawierane są na okres dziewięciu miesięcy – od 1 października do 30 czerwca. Przy podpisywaniu umowy pobierana jest kaucja zwrotna równa miesięcznej opłacie za wynajem.

Lokalizacja


Pokaż Prywatny Akademik na większej mapie