Kwatery w Centrum

3Kameralna alternatywa dla uczelnianych akademików zlokalizowana w samym sercu miasta – przy ulicy Piotrkowskiej 79, tuż obok malowniczego pasażu Rubinsteina.
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się liczne kawiarnie, puby i restauracje, a w okresie wiosenno-letnim także ogródki piwne, a także zabytkowe secesyjne kamienice, z których Łódź słynie na całą Europę. W odległości 15 minut drogi pieszo znajduje się kompleks handlowo-rozrywkowy Manufaktura, a 10 minut wydziały Uniwersytetu Łódzkiego i Medycznego. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne jest także z Politechniką Łódzką. Dostępne 60 miejsc w pokojach jedno, dwu osobowych.

Wyposażenie

Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, stół i krzesła oraz szafę, a część także w telewizory z tv kablową. Dostępne są pokoje z indywidualnymi oraz wspólnymi (na korytarzu) łazienkami. Kuchnie znajdują się w pobliżu i są zaopatrzone w kuchenkę gazową, piekarnik i lodówkę. Do dyspozycji lokatorów są także pralnia i suszarnia.

Galeria

Cennik

Pokój Cena za miesiąc
jednoosobowy 800 zł
dwuosobowy 650 zł

Internet – 512 kB/s bezpłatnie (wyższa prędkość dostępna za dodatkową opłatą)

Uwagi dodatkowe

Za utrzymanie porządku w pokojach i na wspólnych przestrzeniach (kuchnie i łazienki) odpowiadają lokatorzy. Umowy wynajmu zawierane są na okres dziewięciu miesięcy – od 1 października do 30 czerwca. Przy podpisywaniu umowy pobierana jest kaucja zwrotna równa miesięcznej opłacie za wynajem.

Lokalizacja


Pokaż Kwatery w Centrum Łodzi – zakwlodzi.pl na większej mapie